Wyciskarki do soków

Wyciskarki do soków są wyjątkowe ze względu na charakterystykę soku, który dzięki wyciskarkom mozna przygotować. W odróżnieniu od sokowirówek, które z ogromną prędkością scierają, przecinają owoce, wyciskarki działają z małą prędkością obrotową (i.e. 40-70 obr/min). Dzięki temu soki z wyciskarek do owoców nie są tak natlenione i spienione.

Niebywałą zaletą jest też ich cicha praca. Wstając wcześnie rano można w niecałe 5 minut przygotować dla siebie szklankę wysmienitego soku nie budząc reszty domowników.

Jakość soku zależy materiałów z których zbudowane są wyciskarki. Te lepsze, co za tym droższe modele są z materiałów wolnych od BPA, z atestami i często kilkuletnią gwarancją.

Wyciskarki do soków

Wyciskarki do soków

Pośród wielu producentów wyciskarek można wspomnieć prekursorów i absolutnych liderów rynku wyciskarek zarówno w Europie jak i na świecie. Jest nimi firma Hurom, która od wielu lat wiedzie prym w technologicznych rozwiązaniach w zakresie zdrowych soków robionych przy pomocy zimnego wolnoobrotowego wyciskania. Jest też jedną z firm oferujących na swoje produkty najdłuższe gwarancje.

Comments are closed.